Yeni tatlı düğün 3D stereo yaratıcı düğün kartı düğün davetiye davetiye satan üreticiler boş

r408

Yeni ürün

₺135.76

Etiketler: kart üretim, yaratıcı kartları, kart 3d, Ucuz kart üretim, Yüksek Kaliteli yaratıcı kartları, Çin 3d Tedarikçiler kartları.

İster patent tedarik hayır hayır boyutu almak İster 15*15 Ürün İsmi Stereo severler Kökenli Zhejiang Baskı LOGO 3 malzeme Reçel Teknoloji Lazer doku ve manuel İşleme özelleştirme Evet marka Shanghai Ürün numarası HKL-017 kategori Mimarlık Üretim süreci boyutlu kağıt Asılı form Masa üstü Yapma yöntemi, Yarı manuel ve yarı mekanik Yer

Bayan insanlar için özel bir hediye, bir sürpriz gönderin.

Üç boyutlu kağıt tebrik kartları, özel hediyeler, özel.

Bayram, Noel, doğum günü......

Bir ayrıca daha az değil, her mutlu anı kaydetmek.

Modern yüksek hassas lazer gravür ve modern özlü moda üç boyutlu kağıt kartları, mükemmel bir kombinasyon, 3D model genç insanlar için popüler olan geleneksel tebrik kartları basit bir kombinasyonu yoluyla tatili. Son yıllarda, üç boyutlu tebrik kartları Avrupa ve Amerika'da popüler,

Jinhua City, Şangay Sanat Ve El Sanatları Co, Ltd. kağıt el sanatları üretim deneyimi, uzun önde gelen sanat ve el sanatları-Avrupa vadeli Tedarik ve Amerika Birleşik Devletleri pazarında, stereo kartları, narin ve zarif serisi uzun yıllar var. Her nimet, Sanat Ve El Sanatları layık bir koleksiyon.

Yerli üç boyutlu kart daha yeni başladı, en basit lazer oyma makinesi ile, ticari kartlar iyi ve kötü kaliteye sahip olan ebeveynlerin fiziksel harita ürüne dikkat ediniz, en çok satanlar cesaret ürün detayları ciddi kağıt lazer yanmış siyah, hassas oyma içbükey dışbükey eşitsizlik kusurları ortaya planının ayrıntıları almadı, ama üç boyutlu kartları üretimi dikeceğim, ithal mükemmellik arayışı, yüksek hassasiyetli lazer, her detayı kullanılıyor. Pro karşılaştırma grafiğe bakın.

Yukarıdaki Fabrikası bizim lazer oyulmuş, aşağıdaki şekil tür örnek üç boyutlu tebrik kartı satışın bir parçası.

Bir aşk, bir anı, bir sonsuzluk,

  • Tatil: Diğer
  • Desen: Katlanır Tip
  • Stil: Diğer
  • Müzik: No
  • Paket Ağırlık: 0.5kg (1.10lb.)
  • Ünite Tipi: (10 adet/lot)lot
  • Paket Boyutu: 8cm x 8cm x 8cm (3.15in x 3.15in x 3.15in)

İlgili ürünler

Trending.